4.0
ExtruBit ECB Geomembran | Geomembran Su Yalıtımı

Baku White City Knights Bridge Court Yard Office Projesi


KNIGHTS BRIDGE COURT YARD OFFICE PROJESİ 

ecb geomembran

Bakü, AZERBAYCAN

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de Ana İşveren Pasha İnşaat tarafından inşaa edilmekte olan Knights Bridge Projesi temel ve perde yalıtımı kapsamında Schedetal ExtruBit®ECB Geomembran tercih edilmiş olup, uygulama 26 Aralık 2019 tarihi itibari ile başlamıştır.

Bakü White City ( Ağ Şeher ) yatırımının en önemli projelerinden biri olan Knights Bridge, anahtar teslim yüklenicisi Nort West Construction firması dır.

Knights Bridge Court Yard projesi ExtruBit® ECB Geomembran uygulamalarımız, Azerbaycan bölgesi yetkili uygulayıcı bayimiz AED Group tarafından yapılmaktadır.       


Çift sıra sıcak hava robot kaynağı metodu ile birleştirilen ekyerleri , imalatın tamamlanmasını takiben 2 atm basınç hava testine tabii tutulmaktadır.

Knights Bridge Court Yard, Azerbaycan projemiz kapsamında ek yeri basınç testleri başarılı bir şekilde tamamlanıp, işveren Pasha İnşaat’ a uygulamalar sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir.            © TÜM HAKLARI SAKLIDIR | İZİNSİZ KOPYALANAMAZ | TARMAN YAPI SİSTEMLERİ VE DIŞ TİC LTD ŞTİ 2010